Nawigacja

Zajęcia pozalekcyjne

rok szkolny 2015/2016

 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

realizowane przez nauczycieli ZS w Serbach w ramach godz. z art.42 KN

w roku szkolnym 2015/2016

 

Lp.

Nazwisko ,Imię Nauczyciela

Rodzaj  / Nazwa Zajęć

 

Klasa

SP/Gim.

 

Dzień Tygodnia

 

Godzina Zajęć

  1.  

Dobies Anna

Zajęcia wyrównawcze  z języka niemieckiego

 

III

GIM.

czwartek

14.25-15.10

Zajęcia wyrównawcze  z języka niemieckiego

 

II a, b

GIM.

wtorek/środa

8.00-8.45

  1.  

Gałczyk Katarzyna

Koło wokalne

IV-VI

SP

wtorek

14.25-15.10

  1.  

Grudzień Ewa

Zajęcia kompensacyjno-korekcyjne

 

II a

GIM.

poniedziałek

12.45-13.30

Zajęcia kompensacyjno-korekcyjne

 

II b

GIM.

czwartek

8.55-9.40

  1.  

Krasicki Mateusz

Edukacja dla bezpieczeństwa/zajęcia z programowania

 

SP

 

 

Edukacja dla bezpieczeństwa/zajęcia z programowania

 

SP/GIM.

 

 

  1.  

Król Katarzyna

Koło fizyczne

 

IIa,b

GIM.

poniedziałek

13.35-14.20

Koło redakcyjne

 

IV

SP

piątek

8.00-8.45

  1.  

Kruszewska Adriana

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

 

IIa,b

GIM.

poniedziałek

13.35-14.20

Koło polonistyczne

 

II a

GIM.

środa

13.35-14.20

 

Lp.

Nazwisko ,Imię Nauczyciela

Rodzaj  / Nazwa Zajęć

 

Klasa

SP/Gim.

 

Dzień Tygodnia

 

Godzina Zajęć

  1.  

Kruszewska Anna

 

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

 

IV

SP

czwartek

 

8.00-8.45

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

 

V-VI

SP

wtorek

8.00-8.45

  1.  

Kula Paweł

Zajęcia rekreacyjno-sportowe

 

I-III

GIM.

poniedziałek

13.35-14.20

Zajęcia rekreacyjno-sportowe

 

I-III

GIM.

czwartek

14.25-15.10

  1.  

Łuka Lidia

Zajęcia kompensacyjno-korekcyjne

 

VI

SP

czwartek

9.55 -9.40

Zajęcia kompensacyjno-korekcyjne

 

III

SP

czwartek

12.45-13.30

  1.  

Marut – Fras Monika

Mały Mistrz

 

Ia,b

SP

środa

9.50-10.35

Zajęcia sportowe

 

IV-VI

SP

wtorek

14.35-15.30

  1.  

Michalewicz Beata

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze

 

II

SP

środa

12.45-13.30

Koło matematyczno-przyrodnicze

 

II

SP

czwartek

12.45-13.30

  1.  

Nowak Arleta

Historia regionu

 

 

GIM.

poniedziałek

12.45-13.30

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z historii

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z geografii

 

GIM.

środa

czwartek

14.25-15.10 13.35-14.20

 

Lp.

Nazwisko ,Imię Nauczyciela

Rodzaj  / Nazwa Zajęć

 

Klasa

SP/Gim.

 

Dzień Tygodnia

 

Godzina Zajęć

  1.  

Pikulska Aurelia

 

Koło matematyczne

 

I

SP

piątek

8.00-8.45

  1.  

Rajchel Agnieszka

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze

 

II

SP

 

 

Koło informatyczne

 

I-III

SP

 

 

  1.  

Rozmus Joanna

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka angielskiego

 

III

GIM.

piątek

14.25-15.10

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka angielskiego

 

 

SP

czwartek

14.25-15.10

  1.  

Sobczak Kamil

 

 

Koło informatyczne

I-III

GIM.

poniedziałek

13.35-14.20

  1.  

Szwiergiel Beata

Logopedia

 

I

SP

poniedziałek

8.00-8.45

Logopedia

 

III

SP

czwartek

8.00-8.45

  1.  

 

Szymoniak Jolanta

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

 

IV-V

SP

Wtorek

 

Koło matematyczne

 

IV-VI

SP

 

 

  1.  

Trznadel Ewa

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z przyrody

 

IV-VI

SP

Poniedziałek środa

12.45-13.30 13.35-14.20

Koło techniczne

 

IV-VI

SP

Środa

14.25-15.10

 

Lp.

Nazwisko ,Imię Nauczyciela

Rodzaj  / Nazwa Zajęć

Klasa

SP/GIM.

 

Dzień Tygodnia

 

Godzina Zajęć

  1.  

Walczak Barbara

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

 

IV

SP

środa

11.45-12.30

  1.  

Worońko –Kosturkiewicz Iwona

Koło biologiczno-chemiczne

 

I-III

GIM.

 

14.25-15.10

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

z biologii i chemii

I-III

GIM.

środa

14.25-15.10

  1.  

Zagórniak Anna

Koło biblijne

 

I-III

GIM.

środa

14.25-15.10

Koło biblijne

 

IV-VI

SP

środa

12.45-13.30

  1.  

Zmysłowska Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

 

II-III

GIM.

czwartek

8.55-9.40

Zajęcia fakultatywne z matematyki

 

III

GIM.

piątek

13.35-14.20

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Serbach
    ul. Ogrodowa 18
    67-200 Głogów
  • (76) 833 13 13

Galeria zdjęć